Високошвидкісний пакет акумуляторів для безпосередньої інтеграції з БПЛА. Компактний профіль, стабільна крива розряду, широкий діапазон робочих температур. М’який пакет LiPo професійного рівня для інтеграції в БПЛА і дрони. Розроблений для стабільного високострумового виходу в компактних, чутливих до ваги конструкціях планера.

| Параметр | Значення |
|---|---|
| Типова ємність | 15 000 мАг |
| Номінальна ємність | 14 400 мАг |
| Номінальна напруга @0.2C | 3.6V |
| Імпеданс змінного струму @1кГц | ≤2.5 mΩ |
| Напруга відсічення заряду | 4.20V |
| Максимально. Струм заряду | 1C / 15.0A |
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Номінальний розрядний струм | 1C / 15.0A |
| Напруга відключення | 2.5V |
| Безперервний розряд (60с при 25°C) | 225A (15C) |
| Стрибкоподібний розряд (10 с при 25°C) | 300A (20C) |
| Стан | Діапазон |
|---|---|
| Заряджання | від 0°C до +45°C |
| Розрядка | від -20°C до +60°C |
| Зберігання ≤1 місяць | від -20°C до +45°C |
| Зберігання >1 місяця | від -20°C до +30°C |
| Граничний заряд (поверхня клітини) | від 0°C до +55°C |
| Граничний розряд (поверхня комірки) | від -20°C до +85°C |
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Товщина | 10,2 ± 0,4 мм |
| Ширина | 70,5 ± 1,0 мм |
| Довжина | 124,5 ± 1,0 мм |
| Ширина вкладки | 25,0 ± 0,2 мм / 35,0 ± 2,0 мм |
| Товщина вкладки | 0,3 ± 0,02 мм |
| Приблизна вага | 187 ±6g |
FBC10671125PS3 – це високорозрядний літій-іонний акумулятор середнього класу серії ampKRAFT PS3, виконаний у форматі 125 мм. З номінальною ємністю 14 400 мАг (типова ємність 15 000 мАг) і номінальною напругою 3,6 В він забезпечує високу щільність енергії при вазі елемента 187 г.
Здатність до безперервного розряду 225 А (15°C) і 10-секундного імпульсного розряду 300 А (20°C) ставлять цей елемент в середній діапазон 125-мм PS3 формату. У порівнянні з меншим варіантом на 11 000 мАг, FBC10671125PS3 має на 36% більшу ємність і значно вищий абсолютний вихідний струм, залишаючись при цьому в межах тих же 124,5 мм в довжину і 70,5 мм в ширину. Додаткові 2,8 мм товщини (10,2 мм проти 7,4 мм) дозволяють розмістити більшу ємність без зміни площі комірки.
Для розробників комплектів, які працюють над збірками батарей 6S або 8S для БПЛА, цей елемент є практичним проміжним варіантом між компактними елементами початкового рівня ємністю 11 000 мАг і більшими варіантами формату 170 мм. Стабільна ширина 70,5 мм у всій лінійці PS3 спрощує архітектуру комплектів та інструментарій для різних рівнів ємності.
При вазі 187 г на елемент, комплект 6S1P на основі FBC10671125PS3 буде важити приблизно 1 122 г тільки в елементах, забезпечуючи 15 000 мАг при номінальній напрузі 21,6 В. Це робить її добре придатною для платформ БПЛА середнього класу, де витривалість і здатність до розряду повинні бути збалансовані із загальною вагою системи.

Вибір елементів для професійної збірки акумуляторних батарей БПЛА вимагає більшого, ніж відповідність технічним характеристикам. Послідовність виробництва, простежуваність партій і прямий доступ до виробника елементів – це фактори, які визначають надійність роботи батареї в польових умовах і можливість масштабування поставок відповідно до вашої програми.
ampKRAFT володіє інтелектуальною власністю на хімічний склад і процес виробництва клітин PS3. Це означає, що елементи живлення не закуповуються у сторонніх виробників і не перемарковуються. Кожна виробнича партія поставляється з повною відстежуваністю, а специфікації елементів контролюються на заводі-виробнику. Для OEM-виробників і складальників упаковок, які працюють на професійних платформах дронів, це забезпечує рівень прозорості ланцюжка поставок, якого важко досягти, використовуючи товарні клітини.
Індивідуальні рівні ємності, модифіковані конфігурації вкладок та об’ємні поставки доступні за запитом. Наша команда інженерів працює безпосередньо з командами розробників упаковки від вибору комірок до кваліфікаційних випробувань.

You are currently viewing a placeholder content from Vimeo. To access the actual content, click the button below. Please note that doing so will share data with third-party providers.
More InformationYou are currently viewing a placeholder content from YouTube. To access the actual content, click the button below. Please note that doing so will share data with third-party providers.
More InformationYou need to load content from reCAPTCHA to submit the form. Please note that doing so will share data with third-party providers.
More InformationYou need to load content from hCaptcha to submit the form. Please note that doing so will share data with third-party providers.
More InformationYou need to load content from reCAPTCHA to submit the form. Please note that doing so will share data with third-party providers.
More InformationYou need to load content from reCAPTCHA to submit the form. Please note that doing so will share data with third-party providers.
More InformationYou need to load content from reCAPTCHA to submit the form. Please note that doing so will share data with third-party providers.
More InformationYou need to load content from Turnstile to submit the form. Please note that doing so will share data with third-party providers.
More Information